Kapitola I. Láska nebo Přátelství...

25. července 2008 v 21:53 | Anetka

Tak je tu první kapitolka....

Víc klik CČ
PS: HLASTE SE DO BLESKOVKY...

Den před

,,Crrr"….. Peťka je tu….,,Mami tak já jdu po škole ještě s Petrou koupit nové triko tak se vrátím později." ,,No jo ale Nelo dávej na sebe pozor víš co říkali v televizi…" A zbytek jsem už neslyšela protože jsem za sebou zabouchla a dávno si už povídala s Pepu no Pepa to je holka moje nejky kámojda jen jí tak říkám…,,Pepi?platí ten dnešek???"…,,Jo-joo ale do tří musím být doma musím hlídat ségru však víš jaká je moje matka!!!" ,,No tak snad to stihneme…" Tak přišli jsme do třídy a tam blázinec!!! Doslova jak říkám….všichni přes sebe řvaly ,,Umíte někdo tu chemii???" nakonec se ke mně doneslo teda naše třídní drbna Lenka mi to řekla že Englmajer se rozhodl že si napíšeme velkou písemku na minulé učivo….no vám se to zdá jako prkotina ,ale pro naší třídu to je něco horšího než nějaká Smrt :o)
,,Tak ukliďte třídu a můžete domů…" zavelel poslední hodinu Englmajer … no asi se vám zdá že to je nějaký starý učitel ,ale ne zase tak starý není je mu něco kolem 37let a má syna…Který mněl chodit o třídu výš na tuto školu ale nejde to ,protože jeho otec tu učí a no snad chápete…..
S Pepinou jsme už před obchodem no ,abych pravdu řekla zítra se chystá maškarní ples a já nemám kostým a rozhodla jsem se pro takové rudé šaty s kloboukem elegantníma rukavičkami a boty na podpatku… :o) nelekejte se!!! Půjdu za "madam jiná doba" ten maškarák jak my tomu říkáme je pro osmé a deváté třídy….moje máma o tom neví a ani nechci aby věděla..to vy neznáte mou drahou máti ta když se řekne maškarní ples tak vytahuje své staré námořnické oblečení s kruhem na kterém je kachnička:D Tak pro to…
Koupeno a teď domů….Už se s Petrou ,která půjde za "servírku" nemůžeme dočkat…. Je to pro nás jedinečná šance si něco užít… "Ahoj Mami jsem doma" …. "Ahoj Nelo já musím naléhavě do Firmy tak si ohřej oběd a táta se vrátí pozdě večer a já nejspíš taky tak se opatruj drahoušku"… "Ale mami já už nejsem malá….A nemám hlad tak ahoj" …,,Miláčku musíš něco jíst!!! Tak se tu opatruj a ahoj"…jééééžíííš moje Máti to stááááášně přehání s péčí a to mně na ní už dost štve!!!!...Jak táta říká ona tu pořádnou péči nikdy nemněla tak se jí ,alespoň snaží dát těm druhým… Ale já to po ní nevyžaduju tak ať se stará jen o tátu a mně nechá být….
Udělala jsem úkol do Angliny a pustila jsem si mé oblíbené CD na ,kterém je plno písniček ani skoro nevím od jakých Interpretů….A čtu jsi nějakou holčičí románovou knížku ,kterou mi doporučila Pepa… zatím to vypadá dobře mno uvidíme….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bohda Bohda | Web | 26. července 2008 v 11:55 | Reagovat

Ahojky, já chci být taky spisovatelka, ale takový střevo jako ty já teda nemám... Ty máš fakticky talent!!! Jen tak dál!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama